Assassin's Creed: Odyssey z dużym uaktualnieniem

Assassin's Creed: Odyssey z dużym uaktualnieniem

Assassin's Creed: Odyssey z dużym uaktualnieniem
26.02.2019 17:50, aktualizacja: 26.02.2019 18:38

Poprawia zakończenie DLC, wprowadza nowości i wiele poprawek.

Ubisoft udostępnił dziś najnowszą dużą aktualizację do ostatniej części Assassin's Creeda. Jej najważniejszym (a przynajmniej najbardziej medialnym) elementem jest modyfikacja zakończenia DLC Dziedzictwo Pierwszego Ostrza.

W oryginalnej wersji postać prowadzona przez gracza wchodziła na końcu w miłosny związek, który był jej niejako narzucony. Części graczy nie przypadło to do gustu, a Ubisoft w odpowiedzi na ich krytykę wprowadził opcję pozostawienia tej relacji na stopie czysto platonicznej.

ASSASSIN'S CREED ODYSSEY: MONTHLY UPDATE: FEBRUARY

Poza tym, jak można przeczytać w olbrzymiej liście zmian, opublikowanej na Reddicie, patch wprowadza między innymi tryb Nowej Gry+, nowe zadanie i ramki do trybu fotograficznego.

Bardzo dużo jest rozmaitych poprawek mniejszych i większych błędów, i dodatkowych usprawnień, które powinny uprzyjemnić rozgrywkę tym, którym ciągle w ostatniego Asasyna grają albo postanowią do niego wrócić z okazji Nowej Gry+.

Jest to o tyle zachęcające, że pozwala ona na zmianę bohatera przy zachowaniu całego sprzętu i stopnia rozwoju postaci. Również z myślą o powtarzających rozgrywkę w ten sposób podniesiono limit doświadczenia.

Można przeczytać na wspomnianej liście zmian. W ogóle jest miejscami nawet zabawna, więc jeżeli jesteście takimi beznadziejnymi fanami serii jak ja, to polecam.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)