Assassin's Creed MMO? Nad czym pracuje Ubisoft?

Assassin's Creed MMO? Nad czym pracuje Ubisoft?

Assassin's Creed MMO? Nad czym pracuje Ubisoft?
marcindmjqtx
23.05.2012 12:09, aktualizacja: 05.01.2016 16:46

Interesujące plotki pojawiły się w sieci, interesujące...

Studio Ubisoft Massive szuka ludzi do pracy. W sieci pojawiło się właśnie związane z tym bardzo interesujące ogłoszenie.Wynika z niego, że potrzebna jest osoba (albo osoby), która miałaby się zajmować "bardzo ambitnym, sieciowym projektem RPG przeznaczonym na konsole nowej generacji". Wymagane jest doświadczenie przy pracy nad PvP i otoczeniem sieciowym.

Wygląda na to, że chodzi o jakieś MMO. MMO nowej generacji...

Spekulacje, jakie pojawiły się w Internecie, sugerują, że chodzi o MMO w świecie Assassin's Creed. To oczywiście tylko plotki, ale taki pomysł, wydaje się, ma całkiem sporo sensu.

Czemu? Po pierwsze, historia Desmonda kończy się w tym roku, razem z Assassin's Creed 3. Ubisoft mówi o tym od dawna. To jednak na pewno nie koniec gier z tej serii, które są przecież kurą przynoszącą złote jaja. MMO wydaje się być logicznym rozwinięciem.

Po drugie, to naprawdę niezły pomysł. Różne "krainy" byłyby w wypadku takiej gry różnymi czasami akcji. Grę można by umiejscowić w dowolnych realiach. Mamy dwie naturalne strony barykady (Templariusze i Asasyni)... Jestem ciekawe, co by z tego wyszło, naprawdę.

No, ale na razie pamiętajcie, że to niczym niepoparte plotki wyciągnięte z odmętów sieci.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)