Assassin's Creed dla Facebooka odblokuje zawartość AC: Brotherhood

Gry na Facebooka stają się coraz bardziej popularne, o czym świadczyć powinna liczba osób zainteresowanych tego typu rozrywką. Tym razem nie chodzi jednak o uprawianie farmy, ale temat skrytych zabójców. Przeznaczone dla popularnego serwisu Assassin's Creed Project Legacy będzie zintegrowane z Assassin's Creed Brotherhood.

Aplikacja na Facebooku pojawi się już jutro. Przeprowadzenie rozgrywki w Project Legacy umożliwi odblokowanie niektórych zawartości na konsoli i odwrotnie, ponadto poprzez obie gry będziecie mogli zdobywać punkty doświadczenia. To pierwszy tego typu eksperyment Ubisoft i jeśli się sprawdzi, niewykluczone, że firma skorzysta z pomysłu w przyszłości.

Nie znaczy to jednak, że Ubi pierwszy raz robi coś na Facebooka - wystarczy przypomnieć całkiem niezłe The Settlers My City lub ośmiobitową strzelankę HAWX.

Paweł Winiarski

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY