Assassin's Creed 3 w październiku. Desmond wróci do akcji wcześniej

Assassin's Creed 3 w październiku. Desmond wróci do akcji wcześniej

Assassin's Creed 3 w październiku. Desmond wróci do akcji wcześniej
marcindmjqtx
15.02.2012 19:21, aktualizacja: 05.01.2016 16:55

Pierwsza informacja pochodzi od Ubisoftu, druga - dotycząca fabularnego dodatku do Assassin's Creed: Revelations - to póki co plotka.

O tym, że "trójka", w której osobiście pokładam spore nadzieje na odświeżenie serii pojawi się w 2012 roku wiemy od dawna. Dziś Ubisoft wbił sztylet w październikową kartę z kalendarza, przecinając ostrzem 30 dzień tego miesiąca. Mimo, że o samej grze nie wiemy jeszcze nic, to wcale nie musi to być prowizoryczna data. Wszak gra jest w produkcji od 3 lat.

Z innych wiadomości - do tej pory sklepy zamówiły 7 milionów sztuk Revelations. W maju zeszłego roku Ubisoft poinformował, że poprzednia gra z serii - Brotherhood - rozeszła się w liczbie ponad 8 milionów, ale jestem pewien, że Revelations w końcu przebije ten wynik. Pecetowa wersja gry pojawiła się przecież dopiero w grudniu zeszłego roku, a dodatkowo plotki mówią o tym, że dostaniemy jeszcze przynajmniej jedno rozszerzenie.

Wszystkie poprzednie dotyczyły trybu multiplayer, ale jeśli wierzyć ujawnonym Osiągnięciom, kolejny dodatek będzie dotyczył przygód Desmonda. Na razie nie znamy jednak bliższych szczegółów.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)