Assassin`s Creed 2 na TGS nie wyglądał naturalnie

Assassin`s Creed 2 na TGS nie wyglądał naturalnie
01.10.2009 19:16
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Ubisoft opublikował filmik, na którym możemy zobaczyć demo Assassin's Creed 2, w które tap-chan miał przyjemność grać na tegorocznym TGS. Wideo zostało opatrzone komentarzem jednego z autorów gry, zatem mamy i fachowego przewodnika.

Naszym zadaniem w tej misji, która stanowi ukoronowanie wcześniejszych starań Ezio, jest zgładzenie Emilio Barbario, jednego z możnych wenecjan, by ten nie zdołał przejąć władzy nad miastem. Rzecz jasna nie jest to wcale zadanie proste i zanim zbliżymy się do wielmoży należy ubić nie małą obstawę tegoż. Jak możecie zobaczyć na filmiku z gondoli można wyjmować pieniądze, za które następnie kupujemy ulepszenia. Ba, tymi łodziami można nawet po Wenecji pływać, a sposobów na ubicie wroga jest kilka.

Abstrahując od treści, to gra wydała mi się na tym filmiku strasznie sztuczna. Woda praktycznie się nie rusza, gondola skręca po linii prostej, a efekt dymu po rzuconej bombie na pewno nie sprawił, że Ezio znikł w oparach. No i to podświetlanie przeciwników kojarzy mi się z Simsami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)