Asasyni zmierzają na Switcha? Tak twierdzi Media Markt

Asasyni zmierzają na Switcha? Tak twierdzi Media Markt

Asasyni zmierzają na Switcha? Tak twierdzi Media Markt
Joanna Pamięta - Borkowska
04.12.2018 15:48

Skok wiary w tak małej konsolce?

Kampanie marketingowe Assassin's Creed mają pewną charakterystyczną cechę - miesiące przed premierą obfitują w różnego rodzaju kontrolowane przecieki. Im bliżej premiery, tym intensywniejsze są owe przecieki, aż w pewnym momencie wiemy na temat gry praktycznie wszystko - bohaterów, historię, szczegóły na temat muzyki i procesu powstawania. Często są też publikowane obszerne gameplaye, i to niekoniecznie z samego wstępu do rozgrywki.

Najnowszy przeciek z niemieckiej strony Media Markt dotyczy odsłony Asassin's Creed na Switcha. Tytuł brzmi Assassin's Creed Compilation i można wnioskować, że będą to starsze odsłony cyklu przerobione tak, by można było śmigać na konsolce Nintendo (oraz na Xboksa i PlayStation 4).

Albo i nie.

Co ciekawe, mimo nagłośnienia sprawy w mediach, ze strony jeszcze nie zniknęła informacja o samej grze - nie ma jednak na niej daty premiery. Na szczęście, serwis Nintendoeverything zdążył zrobić zrzut ekranu (Danke schön, Nintendo!). Okazuje się, że premiera nie jest taka znów odległa, bo przypada na 29 marca 2019 roku.

Obraz

Przy okazji przypomnę, że pierwszy duży dodatek do Odyssey pt. Legacy of the First Blade ma premierę już dziś.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)