Arnold Schwarzenegger zachęca do zamawiania WWE 2K16 przed premierą

Strona głównaArnold Schwarzenegger zachęca do zamawiania WWE 2K16 przed premierą
27.07.2015 17:00
Arnold Schwarzenegger zachęca do zamawiania WWE 2K16 przed premierą
bDTwowfa

Hulk Hogan z hukiem wyleciał nie tylko z gry, ale w ogóle z WWE. Legendę niełatwo zastąpić, ale Terminator to chyba odpowiedni kaliber. Przynajmniej marketingowo.

bDTwowet

Arnold jest ostatnio na fali. Gdy akurat nie występuje w kolejnym filmie, podbija internet nowym wiralem. Trudno o lepszego kandydata do pchnięcia marketingowej maszyny WWE 2K16 na nowe tory, po wizerunkowej wpadce z Hoganem. Szkoda tylko, że by zagrać dwoma modelami Terminatora (z pierwszych dwóch filmów) trzeba opłacić grę z góry. Kupowanie kota w worku odradzamy Wam na każdym kroku.

Z drugiej strony, dobrze wiemy jak wygląda sytuacja z takimi promocjami w Polsce. Niby tylko do zamówień przedpremierowych, a potem okazuje się, że na półkach sklepów premierowa partia gier z dodatkiem zalega przez kilka miesięcy. A jeśli nie, to wydawca i tak w końcu pozwala te bonusy dokupić.

Moglibyśmy zastanowić się jeszcze nad tym czy Terminator pasuje do wrestlingu, ale akurat przy okazji gry traktującej o tym sporcie chyba nie ma takiej potrzeby. Zobaczcie, jak ładnie inni zawodnicy wpasowali się w świetnie znaną scenę na powyższym zwiastunie. Na pewno nie będzie nawet w 10 najbardziej wykręconych postaci, które przewinęły się przez ring.

bDTwowev

Premiera WWE 2K16 przewidziana jest na 30 października. Zagramy na PS3, PS4, 360 i Xboksie One.

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

327007517996046378
bDTwowfr