Arnie Roth powoli ujawnia repertuar Symphonic Fantasies!

Arnie Roth powoli ujawnia repertuar Symphonic Fantasies!
20.08.2009 13:37
Arnie Roth powoli ujawnia repertuar Symphonic Fantasies!
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Osoby, które już podjęły decyzję uczestniczenia w tym niecodziennym widowisku mogą uważać się za szczęśliwców. Powodem, dla którego warto wybrać się do Kolonii, jest na pewno okazja spotkania Nobuo Uematsu (Final Fantasy, Lost Odyssey, Blue Dragon), Yasunori Mitsuda (Chrono Trigger, Chrono Cross, Xenogears), Yoko Shimomura (Legend of Mana, Kingdom Hearts, Parasite Eve) oraz Hiroki Kikuta (Seiken Densetsu, Koudelka).

Warto tu wspomnieć nie tylko o gwiazdach branży muzycznej z gier, ale i o samej muzyce, a szczególnie repertuarze szykowanym specjalnie dla uczestników tego wydarzenia. Już teraz można zobaczyć na oficjalnej stronie projektu przygotowane materiały filmowe, na których Arnie Roth opowiada o utworach, jakie usłyszymy podczas koncertów "Symphonic Fantasies". Na chwilę obecną ujawniono listę kompozycji z Kingdom Hearts oraz Secret of Mana.

Wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się pojechać na "Symphonic Fantasies", odsyłam do ostatnich materiałów poświęconych temu wydarzeniu.

Mariusz Borkowski

327119563643115562
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)