ARK: Survival Evolved z nową mapą o dużych rozmiarach

ARK: Survival Evolved z nową mapą o dużych rozmiarach

ARK: Survival Evolved z nową mapą o dużych rozmiarach
Łukasz Jarkiewicz
18.06.2019 13:37

Czy ktoś jeszcze bawi w tej grze, czy też podzieliła los dinozaurów?

To jak wygląda sytuacja z ARK: Survival Evolved? Odpowiedzią na to pytanie jest obecna liczba graczy znajdujących się w grze. W chwili pisania tego tekstu jest w niej ponad 20 tysięcy osób i nie powinno to nikogo dziwić. Tytuł od dłuższego czasu potrafi zatrzymać u siebie na dłużej. Teraz pomoże mu w tym nowa zawartość, do której należy przede wszystkim nowa mapa. Możemy ją obejrzeć dzięki najnowszemu zwiastunowi.

Valguero to aż 63 kilometry kwadratowe zupełnie nowych ziem do przemierzania i eksplorowania. Charakteryzuje się ośmioma biomami o własnym klimacie, niosącymi własne geograficzne zagrożenia. Gracze mogą już odwiedzać białe klify pełne masywnych skał, tundrę, której pagórki są pokryte liśćmi, oraz sawannę tworzoną przez otwarte i suche ziemie. Znalazło się również miejsce dla ogromnej jaskini. W Valgouero można napotkać także ruiny, które przetrwały barierę czasu, czekając na śmiałków gotowych do odkrycia ich skarbów. Dodatkowo oferuje nową arenę z bossem.

ARK: Valguero Announcement Trailer!

Zawartość wprowadza oprócz tego nowy rodzaj dinozaura. Deinonych jest dzikim i terytorialnym stworzeniem, które broni swoich gniazd. Można je odnaleźć wśród białych klifów, ale zdarzy się również sytuacja, w której zawędruje do dżungli lub na sawannę. Wykorzystuje swoją szybkość i zwinność do złapania ofiary.

Nowa zawartość jest dostępna za darmo. Pojawiła się już dzisiaj, więc już teraz możecie rozpocząć eksplorowanie nowych biomów. Możecie też liczyć na sporą liczbę graczy, którzy oblegają serwery gry. W szczytowym momencie było ich ponad 44 tysiące.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)