Gier o survivalu mamy masę. A o przeżyciu na wyspie zamieszkiwanej przez dinozaury? No właśnie! W dodatku zagramy już niedługo.

bETERxOt

Zwiastun rozkręca się powoli, ale spokojnie - nie zabraknie możliwości stanięcia oko w oko z atakującym dinozaurem i kilku okazji do przyjrzenia się tajemniczej wyspie.

Survival w tytule zobowiązuje, więc nie liczcie na radosne uganianie się po puszczy za gadami. Przynajmniej nie tak od razu, bo filmik i obrazki pokazują, że na tytułowej wyspie w końcu będziemy mogli nieźle się urządzić i dozbroić. A zacząć będziemy musieli od zorganizowania jakiegoś ubioru i schronienia dla naszego bohatera lub bohaterki.

Co ciekawe, dinozaury i inne stworzenia nie będą występować tu tylko w roli wrogów. To część ekosystemu - niektóre da się oswoić, a nawet dosiadać. A świat będziemy mogli dzielić z innymi graczami. Zarówno lokalnie jak i przez sieć. I nie tylko po to, by wspólnie pokojowo koegzystować.

bETERxOv

Na PC gra wyląduje we Wczesnym Dostępie na Steamie 2 czerwca, ale nie jest to jedyna platforma docelowa ARK. W ukończony produkt zagramy także na PS4 i Xboksie One.

[źródło: YT]

Maciej Kowalik

327141069903452202
Komentarze (0)
bETERxPr