Angry Birds Stella - tak będzie nazywała się nowa gra ze Wściekłymi Ptakami

Angry Birds Stella - tak będzie nazywała się nowa gra ze Wściekłymi Ptakami
marcindmjqtx

13.02.2014 16:20, aktual.: 05.01.2016 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na pierwszym planie będzie tym razem tytułowa Wściekła Ptaszyca.

Poza nazwą, czyli Angry Birds Stella, o nowej grze z serii niewiele wiadomo. Rovio opisało ją dość lakonicznie w informacji prasowej:

Angry Birds Stella otworzy drzwi do tej części uniwersum Angry Birds, której nigdy nie widzieliście! Będzie dużo zabawy i przygód, ale banda kumpli będzie musiała sobie też radzić z poważniejszymi problemami, by chronić swoją przyjaźń i środowisko, w którym żyje. Stella i jej przyjaciele są dobrzy w szukaniu kreatywnych rozwiązań! Nowa gra pojawi się na jesieni, a wraz z nią między innymi książki i zabawki. Za 2 lata do kin ma trafić film z ptakami, więc trzeba jak najszybciej wylansować niektóre z nich. Dziś latanie i rozbijanie przeszkód już nie wystarczy, trzeba mocniej osadzić je w świadomości klientów.

Czym będzie Angry Birds Stella? Opis sugeruje grę logiczną lub grę akcji, naturalnie wesołą i kolorową. Do strzelania z procy powrotu tu raczej nie będzie. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Rovio wydało oparte na swojej licencji wyścigi pod nazwą Angry Birds Go.

[Źródło: Rovio]

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)