Analitycy mówią, że Reggie może mieć rację

Analitycy mówią, że Reggie może mieć rację11.11.2009 15:17
Analitycy mówią, że Reggie może mieć rację
marcindmjqtx

Pamiętacie jeszcze, jak Reggie mówił, że gdyby New Super Mario Bros. Wii było na więcej niż jednej platformie, to sprzedałoby się lepiej niż Modern Warfare 2? Okazuje się, że analitycy mają na ten temat podobne zdanie.

Zdaniem Jessiego Divincha z EEDAR gra Nintendo sprzeda się lepiej niż FPS Infinity Ward. Może nie wydarzy się to w pierwszym miesiącu, ale ogólnie rzecz biorąc Mario ma znaleźć więcej nabywców, a co więcej - wg EEDAR będzie to jednen z najlepiej sprzedających się tytułów tego okresu świątecznego

Patrząc krótkoterminowo Call of Duty: Modern Warfare 2 w wersji na Xboksa 360 może przebić wyniki New Super Mario Bros., patrząc w dłuższej perspektywie New Super Mario Bros. z łatwością zostanie najlepiej sprzedającym się tytułem wydanym w 2009 roku i może w ciągu swojego życia przekroczyć 15 milionów sprzedanych egzemplarzy na świecie. [...] Istnieje duże prawdopodobieństwo, że NSMB sprzeda się lepiej niż wszystkie wersje Modern Warfare 2 Dlaczego? O ile tytuły Nintendo w zasadzie się nie starzeją i cały czas świetnie się sprzedają, o tyle zainteresowanie Modern Warfare 2 za rok znacząco spadnie, kiedy zaczną pojawiać się pierwsze informacje o kolejnej odsłonie tej serii. Coś w tym jest.

[via Gamasutra]

326856079898470679
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)