Amerykanie odblokowali 2,5 miliarda Osiągnięć

Osiągnięcia to taka dziwna rzecz, której sensu nie zrozumie nikt, kto nie spróbował. Jeśli bowiem zastanowić się na chłodno, to zupełnie nic nam nie dają, poza coraz większą liczbą przy tagu gracza. Oczywiście, im więcej, tym bardziej można szpanować przed rywalami, choć z drugiej strony może to też świadczyć o tym, że z konsolą spędzamy za dużo czasu. Na szczęście nie zdarzyło mi się jeszcze grać tylko po to, by zdobyć Osiągnięcie. No dobra, raz w GTA IV, ale potem już nic. Mimo to zawsze ciesze się na kolejne i chyba już nie wyobrażam sobie grania bez nich. To zdecydowanie najlepszy pomysł Microsoftu w Xboksie 360, na tyle dobry, że i Sony zapragnęło czegoś podobnego na PS3.

Amerykanie odblokowali 2,5 miliarda Osiągnięć
marcindmjqtx

Do tych rozważań zainspirował mnie Aaron Greenberg, szef Xboksa w USA, który pochwalił się, że Amerykanie odblokowali już 2,5 miliarda osiągnięć, a zbiorowy wynik graczy to już 52 miliardy punktów. Oznacza to, że przeciętnie na głowę jednego amerykańskiego gracza przypada 150 osiągnięć. Z ciekawości zapytałem polskiego oddziału firmy jak sprawa wygląda u nas. Niestety takich statystyk nikt nie prowadzi. Może po wprowadzeniu polskiego Xbox Live, jeśli to kiedyś w ogóle nastąpi? A Wy, ile macie już odblokowanych Osiągnięć?

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.