Amerykanie narzekają na ceny PlayStation Now

Amerykanie narzekają na ceny PlayStation Now
marcindmjqtx

01.08.2014 19:27, aktual.: 05.01.2016 15:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

My na razie nie mamy na co narzekać, bo data premiery tej usługi u nas pozostaje nieznana. A Amerykanie za wypożyczenie gry na 3 miesiące płacą więcej niż za kupienie jej na własność.

PlayStation Now to usługa pozwalająca wypożyczać gry na określony czas i grać w nie za pomocą strumieniowania danych. W przyszłości w ten sposób będzie można pograć w starsze produkcje (z PSone i PS2) na różnych sprzętach, na razie możliwe jest sprawdzenie tytułów z PS3 na PS4.

Kotaku wypunktowało kilka cenowych absurdów. Oto bowiem wypożyczenie F1 2013 na 3 miesiące kosztuje aż 50 dolarów - czyli więcej niż kupiona na własność edycja sklepowa. 10 dolarów mniej kosztuje Nascar 14. Dirt 3 jest po 27 $, Deus Ex: Revolution za 30 $, a starusieńki Metal Gear Solid IV za 15 $. Mowa o dostępie przez 90 dni. Z kolei pożyczenie tego ostatniego na 4 godziny to wydatek 4 dolarów. O innych przykładach pisał jakiś czas temu Karol.

Usługa od kilku dni znajduje się w stanie otwartej bety. Sony ma świadomość krytyki cen, dlatego planuje ich obniżenie. Najniższy wariant cenowy ma się zaczynać od 2 dolarów.

Na razie jednak ceny są wysokie. Niech więc testują Amerykanie, bo o europejskiej premierze nic nie wiadomo. Szef Sony Computer Entertainment Europe Jim Ryan powiedział nam na E3, że PS Now pojawi się w Europie, ale żadnej daty nie zechciał podać.

[Źródło: Kotaku]

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)