Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Amazon przecieka i zdradza: nadciąga remaster Red Dead Redemption?[AKTUALIZACJA]

Strona głównaAmazon przecieka i zdradza: nadciąga remaster Red Dead Redemption?[AKTUALIZACJA]
21.11.2020 18:29
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
bDBrpJDW

W sieci pojawiły się obrazki z Amazona, a na nich okładka zestawu zawierające odświeżone wersje Red Dead Redemption 1 i 2. Kolekcja miała trafić na PlayStation 5 i Xbox Series X. Okazuje się jednak, że jest to prawdopodobnie fake.

bDBrpJDp

O remake'u pierwszego "Red Dead Redemption" i odświeżeniu "dwójki" plotkuje się od dawna. Wieść gminna niesie, że ich oficjalna zapowiedź planowana jest na grudniowe rozdanie The Game Awards.

[AKTUALIZACJA]

Wygląda na to, że szampany trzeba z powrotem schować do lodówki. Serwisy PushSquareGameRant piszą, że poniższe zrzuty ekrany nie są prawdopodobnie prawdziwe. Ten drugi wskazuje m.in. na kod pocztowy przy ogłoszeniu, który ma kierować do... World Trade Center.

bDBrpJDr

[ORYGINALNY WPIS]

Niespodziankę popsuł Amazon, który umieścił na swoich stronach place holdery zestawu "Red Dead Redemption The Outlaws Collection". Oferta już dawno zniknęła, ale od czego są niezawodni internauci. Ktoś błyskawicznie zrobił zrzuty ekranu, z których dowiadujemy się, że obie część RDR zostały solidnie odświeżone i wykorzystają potencjał drzemiący w konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X, ale trafią również na PlayStation 4 i Xbox One.

  • Red Dead Redemption
  • Red Dead Redemption

Z opisu wynika również, że pierwsze "Red Dead Redemption" to pełnoprawny remake, ale poszerzony o dodatkowe misje.

bDBrpJDx
Tak, "Red Dead Redemption 2" to gra roku. I być może całej dekady
Tak, "Red Dead Redemption 2" to gra roku. I być może całej dekady

Na zdjęciach widnieje data 31 grudnia 2021 r. Trudno jednak oszacować czy jest to data, w którą Rockstar faktycznie celuje.

bDBrpJEn