Alpha Protocol opóźniony jeszcze bardziej oficjalnie

Alpha Protocol opóźniony jeszcze bardziej oficjalnie

Alpha Protocol opóźniony jeszcze bardziej oficjalnie
marcindmjqtx
16.10.2009 12:09, aktualizacja: 07.01.2016 16:22

Wcześniej Sega zmieniła na swoich stronach jedynie datę wydania Alpha Protocol. Zaś dopiero teraz, gdy wszyscy już o tym wiedzą, oficjalnie ogłosiła opóźnienie.

Feargus Urquhart z Obsidian oznajmił:

Bardzo cieszy nas, że SEGA podjęła decyzję, aby wstrzymać wydanie gry, aby dać nam jak najlepszą szansę na sukces wydawniczy, do którego my w Obsidianie i nasi partnerzy w SEGA dążymy.Co ciekawe, sama SEGA podaje inne powody opóźnienia w Ameryce (Masanao Maeda):

Od początku Alpha Protocol, SEGA widziała potencjał tej gry na stanie się tytułem AAA. Wspólnie z Obsidianem podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery na wiosnę 2010, aby zapewnić graczom jak najlepszą grę....i w Europie (Alan Pritchard):

Alpha Protocol był bardzo obiecującym tytułem od początku cyklu produkcyjnego.  Przesuwając grę na wiosnę 2010, możemy być pewni, że gra ukaże się w najlepszym możliwym czaie pod względem komercyjnym i zyska odpowiednią uwagę dla tytułu AAA.Ze strony Obsidianu wydaje mi się to trochę robieniem dobrej miny do złej gry. Ale cóż, może opóźnienie rzeczywiście pomoże grze? W końcu pod koniec tego roku i na początku przyszłego miałaby sporą konkurencję.

[via RPGWatch]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)