Aliens vs. Predator sukcesem... według twórców

Aliens vs. Predator sukcesem... według twórców

Marcin Dąbrowski
23.02.2010 11:28

Aliens vs. Predator ukazało się na rynku... i zebrało nie najlepsze recenzje. Mimo kilku pozytywnych opinii, większość serwisów uważa tą grę za dość słabą (GameSpot – 5,5/10, IGN – 7,0/10, Daily Mail – 2/5). Dotychczasowa średnia ocena gry według serwisu Metacritic wyniosła od 65% do 73% w zależności od platformy, co z pewnością nie oznacza, że gra jest hitem.

Nie zabiło to jednak ducha twórców gry, którzy uważają, że tytuł okazał się sukcesem. Zapewne sugerowali się głównie wynikami finansowymi – Aliens vs. Predator stał się najszybciej sprzedającym tytułem w 2010 roku i wskoczył na pierwsze miejsce list sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy zachwyceni mogąc zobaczyć, że nasza gra wspięła się tak wysoko na listach w UK. Chcieliśmy, żeby Aliens vs. Predator okazał się sukcesem zarówno jeśli chodzi o oceny krytyków, jak i sprzedaż i myślę, że się to udało. Recenzje były w większości dobre. Mieliśmy trzy totalnie gówniane oceny zaserwowane przez jakichś Amerykanów, co jest trochę dziwne”, powiedział Jason Kingsley z Rebellion.

Zdradził on również, że prowadzone są rozmowy z Segą na temat ewentualnych DLC do AvP lub nawet kontynuacji gry.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)