Aliens vs. Predator sukcesem... według twórców

Aliens vs. Predator ukazało się na rynku... i zebrało nie najlepsze recenzje. Mimo kilku pozytywnych opinii, większość serwisów uważa tą grę za dość słabą (GameSpot – 5,5/10, IGN – 7,0/10, Daily Mail – 2/5). Dotychczasowa średnia ocena gry według serwisu Metacritic wyniosła od 65% do 73% w zależności od platformy, co z pewnością nie oznacza, że gra jest hitem.

Marcin Dąbrowski

23.02.2010 11:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie zabiło to jednak ducha twórców gry, którzy uważają, że tytuł okazał się sukcesem. Zapewne sugerowali się głównie wynikami finansowymi – Aliens vs. Predator stał się najszybciej sprzedającym tytułem w 2010 roku i wskoczył na pierwsze miejsce list sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy zachwyceni mogąc zobaczyć, że nasza gra wspięła się tak wysoko na listach w UK. Chcieliśmy, żeby Aliens vs. Predator okazał się sukcesem zarówno jeśli chodzi o oceny krytyków, jak i sprzedaż i myślę, że się to udało. Recenzje były w większości dobre. Mieliśmy trzy totalnie gówniane oceny zaserwowane przez jakichś Amerykanów, co jest trochę dziwne”, powiedział Jason Kingsley z Rebellion.

Zdradził on również, że prowadzone są rozmowy z Segą na temat ewentualnych DLC do AvP lub nawet kontynuacji gry.

Źródło artykułu:WP Gry
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.