Aliens vs Predator - demo, edycja kolekcjonerska i tryb infestation

Strona głównaAliens vs Predator - demo, edycja kolekcjonerska i tryb infestation
03.02.2010 17:06
Aliens vs Predator - demo, edycja kolekcjonerska i tryb infestation
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Plotki się potwierdziły. Jutro pojawi się na PC, PS3 i 360 do pobrania demo Aliens vs Predator! Dostępna będzie mapa Rafineria, na której grać będzie można w 8 osób.

bEUmCKKZ

Z kolei powyżej możecie zobaczyć co wchodzi w skład edycji kolekcjonerskiej. Prawda, że zapowiada się sycąco? Jak na razie wiemy jedynie o wersji na PC. Mam gra w wersji na PS3 i 360 również doczeka się takiego wydania w Polsce. No bo w końcu, kto nie chciałby przytulić takiego słodkiego facehuggera.

Na sam koniec zaś mamy też dla Was wideo prezentujące kolejny tryb wieloosobowy - Infestation. Pisaliśmy już o nim nieco więcej tutaj. W skrócie - zaczynamy od wielu Marines i jednego Obcego. Kończymy na jednym Marines i wielu obcych.

Zapowiada się kupa zabawy. Kim będziecie grać?

Polygamia.pl: Aliens vs Predator - Infestation mode

SEGA wydawca gry Aliens vs. Predator ogłosiła, iż 4 lutego udostępnione zostanie multiplayerowe demo, a w nim do 8 graczy w lokalizacji oraz mapa Rafineria do wypróbowania swoich możliwości w najkrwawszej z rywalizacji - deathmatchu!

bEUmCKLb

Już od jutra każdy gracz będzie miał możliwość zmierzyć się ze śmiertelnymi wrogami w odwiecznej walce najbardziej zabójczych ras w kosmosie. Poczuj głód krwi grając bezlitosnym obcym, wyrusz na łowy jako Preadator lub staw czoła horrowi grając jak Marine.

Jeśli chcesz dołączyć do walki, pobierz demo za pośrednictwem STEAM, Xbox Live lub PlayStation Network i zmierz się z graczami z całego świata wcielając się w dowolny z trzech dostępnych w grze gatunków.

Dostosuj swoją taktykę do unikalnych możliwości każdego z gatunków. Tylko mistrzowskie opanowanie zwinności Obcego, sztuki kamuflażu Predatora oraz siły ognia Marines pozwoli Ci zostać prawdziwym królem łowów i ocalić głowę!

Pora zacząć łowy!

bEUmCKLh

Ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej do gry Aliens vs Predator

Unikalną cechą tej edycji będzie możliwość zamówienia spersonalizowanej koszulki. Wybierajcie nie tylko jej rozmiar, ale również tekst nadruku! Do tego w kolekcjonerskim pudełku znajdzie się również realistyczna, odtworzona z niezwykłą dbałością o szczegóły replika Twarzołapa. Poddaliśmy ją intensywnym testom w biurze i okazała się być doskonałym narzędziem do wywoływania pisków i okrzyków strachu, głównie wśród damskiej części zespołu. Zalecamy przywiązanie do niej żyłki w celu osiągnięcia efektu zdalnego sterowania!

Zobacz pełną wizualizację TUTAJ

W skład pakietu wchodzą: - Pudełko kolekcjonerskie - Instrukcja i kod odblokowujący trzy dodatkowe skiny do trybu multiplayer - Dwie Płyty z grą - Replika Twarzołapa długości ponad 40 cm - Informacja o rejestracji koszulki*

bEUmCKLi

*UWAGA: Ze względu na to, że chcemy jak najszybciej wysłać koszulki to właścicieli Edycji Kolekcjonerskiej czas na złożenie zamówienie na swój egzemplarz będzie ograniczony do 30 dni od dnia premiery.

327122558494267434
Udostępnij:
bEUmCKLl
Komentarze (0)
bEUmCKLX