Aliens vs Predator będzie mieć premierę 19 lutego

Aliens vs Predator będzie mieć premierę 19 lutego
marcindmjqtx

10.12.2009 16:00, aktual.: 15.01.2016 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W końcu znamy dokładną datę Aliens vs Predator. Do tej pory wiedzieliśmy tylko, że będzie to luty, teraz wiemy już, że będzie to 19 dzień tego miesiąca.

Pełną treść informacji prasowej znajdziecie w rozwinięciu.

Nasze wrażenia z pokazu znajdziecie tutaj, z multiplayera tu.

SZYKUJ SIĘ NA DECYDUJACE STARCIE W LUTYM 2010!

SEGA Europe LT. i CDPROJEKT poinformowały o dacie wydania jednej z najbardziej oczekiwanych gier początku 2010 - Aliens vs. Predator. Ten rewolucyjny shooter zadebiutuje na platformach PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360 już 19 Lutego 2010!

Nadchodzi decydujące starcie i kulminacyjny punkt w walce o przetrwanie toczonej pomiędzy trzema rasami. Wyrusz na łowy jak Predator osławiony i bezlitosny łowca, który z polowania na zwierzynę uczynił krwawy sport, przetrwaj zdany na siebie, drużynę i duży kaliber, gdy jako członek elitarnego oddziału Marines staniesz oko w oku z najstraszniejszym z łowców i najokrutniejszą z bestii jakie widziało ludzkie oko, czy też zaczaj się w ciemności, by w odpowiednim momencie spaść na swoja ofiarę i zmiażdżyć jej głowę swoimi szczękami jako bezduszny Obcy, którego jedyna motywacją jest niepohamowana żądza krwi!

Wybierz swoja rasę i stań do walki w unikalnej kampanii singleplayer, gdzie poczujesz prawdziwy smak wojny i krwi, lub wybierz się do świata obcych z kolegami i zmierz się w rozbudowanym i dynamicznym trybie multiplayer.

Gra ukaże się w kinowej polskiej wersji językowej w cenie 119,90 zł na komputery PC oraz w oryginalne anglojęzycznej wersji na platformy Xbox 360 i PlayStation 3 w cenie 199,90 zł.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)