Alfa Rainbow Six Siege rusza w przyszłym tygodniu. Wciąż możecie się zapisać

Strona głównaAlfa Rainbow Six Siege rusza w przyszłym tygodniu. Wciąż możecie się zapisać
05.04.2015 00:04
Alfa Rainbow Six Siege rusza w przyszłym tygodniu. Wciąż możecie się zapisać
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Ubisoft ogłosił, że zwiększone ilości chorych zostaną odnotowane w dniach 7-13 kwietnia.

bEEaVSmt

Zgodnie z informacją podaną na oficjalnym blogu francuskiego wydawcy, alfa najnowszej odsłony serii Rainbow Six będzie dostępna od 7 do 13 kwietnia. Testy mają skupić się na trzech aspektach, które wypisano w kolejności od najważniejszego:

Test głównych struktur rozgrywki - Siege osiągnął punkt w rozwoju, w którym potrzebna jest Wasza kreatywność w testowaniu gry i poddanie ocenie tego, co zbudowaliśmy. Wciąż jest na tyle wcześnie, że wiele rzeczy może się zmienić.

Test infrastruktury sieciowej - stabilne połączenie i dobry matchmaking są szczególnie ważne dla działania gry jako usługi. Testując naszą infrastrukturę wcześniej, będziemy w stanie zoptymalizować ją na premierę.

bEEaVSmv

Wasza ocena - pracowaliśmy nad tą grą od bardzo dawna, więc świeża para oczu oglądająca nasze dzieło pomoże nam zauważyć problemy, które po prostu przegapiliśmy. Ubisoft zaznaczył również, że to, co zostanie nam przedstawione w nadchodzącej alfie, jest jedynie małym wycinkiem zawartości  przygotowywanej dla całej gry, a testerzy muszą być przygotowani na bugi i inne tego typu problemy. Deweloperzy podsumowali całą notkę jednym zdaniem.

Szukamy ludzi, którzy są oddani sprawie, rozumieją naturę zamkniętych testów alfa i chcieliby pomóc nam uczynić naszą pracę lepszą. Przypominam, że wciąż możecie spróbować szczęścia i zapisać się do puli osób chętnych do pomocy. W tym celu udajcie się pod ten adres.

Premiera Rainbow Six Siege jeszcze w tym roku, ale wydawca nie uchylił rąbka tajemnicy, kiedy dokładnie. Spekuluje się o okresie przedświątecznym. Gra trafi oczywiście na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

[Źródło: Gamespot]

bEEaVSmB

Oskar Śniegowski

327144229338568746
bEEaVSnr