Alan Wake Remastered i Final Fantasy 7 Remake w sklepie Epic Games? Sporo na to wskazuje

Alan Wake Remastered i Final Fantasy 7 Remake w sklepie Epic Games? Sporo na to wskazuje

Alan Wake Remastered i Final Fantasy 7 Remake w sklepie Epic Games? Sporo na to wskazuje
18.06.2021 19:53

Alan Wake Remastered oraz Final Fantasy 7 Remake mogą już wkrótce pojawić się w cyfrowym sklepie Epic Games. Pojawiły się solidne dowody potwierdzające, że gry te lada moment mogą trafić do sklepu Epic na PC.

Odkrycie zawdzięczamy jednemu z forumowiczów Reddit, AsleepEnterpreneur73, który wypatrzył aktualizacje bazy danych sklepu Epic Games Store. Wynika z nich, że na platformie Epic już za chwilę mogę pojawić się “Alan Wake Remastered” oraz “Final Fantasy 7 Remake”. Wpisy z bazy danych zostały stworzone w 2019 i 2020 roku, ale usunięto je po upublicznieniu tego odkrycia.

Pierwotnie horror/thriller Remedy ukazał się w maju 2010 roku jako tytuł na wyłączność na Xbox 360, po czym w 2012 r. trafił także na PC. Fiński deweloper w marcu 2021 roku zapowiadał współpracę z Epic Games, w ramach której mają zostać wydane 2 nowe gry w sklepie Epic. Jedną z nich miał być wielkobudżetowy tytuł (AAA), a drugą – mniejszy projekt. Jest całkiem możliwe, że jest nim właśnie remaster “Alan Wake”.

Z kolei jeśli chodzi o “Final Fantasy 7 Remake”, okres wyłączności na konsole PlayStation minął w kwietniu 2021 roku, aczkolwiek odnowione wydanie Integrade ma pozostać grą ekskluzywną dla PS5 na pół roku. Gra mogłaby więc trafić najwcześniej na Epic Games Store zapewne w grudniu 2021 r.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)