Alan Wake: American Nightmare również trafi na PC

Strona głównaAlan Wake: American Nightmare również trafi na PC
09.05.2012 09:51
Alan Wake: American Nightmare również trafi na PC
marcindmjqtx
marcindmjqtx

W piątek premiera polskiej pudełkowej wersji Alan Wake'a na PC, a w sieci już można zamówić w przedsprzedaży jej kontynuację.

bESvXlKd

Mniej więcej dwa tygodnie temu pisałem, że internauta znalazł w plikach sklepu Steam ślady Alan Wake: American Nightmare. Tak samo, jak wcześniej części pierwszej.

Nie dziwi więc, że wczoraj gra pojawiła się i tam (12,59 euro, taniej dla posiadaczy jedynki) na GOG.com (13,49 dolara, jest promocja w pakiecie z częścią pierwszą). Wersja na GOG ma mieć polskie napisy. Premiera już 22 maja.

bESvXlKf

"American Nightmare", przy wszystkich moich narzekaniach na walkę, to kilka godzin porządnej rozrywki za około 50 złotych. Osoby, które nie polubiły pierwszej części, raczej nie mają czego tu szukać. Jeżeli lubicie historie z lekkim dreszczykiem, a na dodatek jesteś fanami Alana, to powinniście spróbować. Ci, którzy najbardziej w AW lubią strzelanie, dostają w pakiecie tryb arcade, w którym do upadłego będą mogli walczyć z hordami upiorów. Dla każdego coś miłego. Widocznie oryginalny Alan Wake dostępny od jakiegoś czasu na Steamie radził sobie na tyle dobrze, że Remedy zdecydowało również o wypuszczeniu na PC kontynuacji. Można się tylko cieszyć.

Paweł Kamiński

326926021192865834
Udostępnij:
bESvXlKp
Komentarze (0)
bESvXlLb