Alan Wake 2 na ostatniej prostej. Grę można już przejść od początku do końca

Alan Wake 2 na ostatniej prostej. Grę można już przejść od początku do końca

Alan Wake 2
Alan Wake 2
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
14.02.2023 21:55

Wygląda na to, tegoroczna premiera nie jest zagrożona. Są też jednak nieco gorsze dla studia informacje.

W opublikowanym niedawno przez Remedy raporcie finansowym za miniony rok znalazła się informacja, która powinna ucieszyć wszystkich graczy czekających na Alana Wake'a 2. Kontynuacja hitu sprzed 13 lat (aż trudno uwierzyć!) jest coraz bliższa wydania.

Jak podaje Remedy, Alan Wake 2 jest już grywalny w swojej pełnej postaci od początku do końca. Grze brakuje jeszcze części zawartości, ale ta ma być uzupełniona bardzo niedługo. Później zostanie już tylko usuwanie błędów i dopracowywanie produktu przed wydaniem.

Wygląda więc na to, że uda się dotrzymać tegoroczną datę premiery - zgodnie z zapowiedzią z grudnia 2021. Alan Wake 2 ukazać ma się na konsole aktualnej generacji i PC.

Niestety (przynajmniej dla Remedy) w raporcie finansowym znalazła się również mniej optymistyczna wiadomość. Wynika z niej, że fińskie studio nie otrzymało jeszcze żadnych zysków ze sprzedaży remastera pierwszej części Alana Wake'a.

Remedy jest jednak przekonane, że po premierze drugiej części zainteresowanie odświeżoną "jedynka" wzrośnie i ten stan rzeczy uda się naprawić.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)