[Aktualizacja] PS4 z dyskiem 1 TB i trzema grami (m. in. Bloodborne) za 1499 zł? Biedronka znowu szaleje

Strona główna[Aktualizacja] PS4 z dyskiem 1 TB i trzema grami (m. in. Bloodborne) za 1499 zł? Biedronka znowu szaleje
18.12.2015 15:00
[Aktualizacja] PS4 z dyskiem 1 TB i trzema grami (m. in. Bloodborne) za 1499 zł? Biedronka znowu szaleje
Patryk Fijałkowski
Patryk Fijałkowski

A i Sony też ma coś do zaoferowania.

bEJxmvph

[Aktualizacja]

Jeśli komuś nie poszczęści się z szukaniem pakietu Biedronki, może jeszcze pomyśleć o propozycji PlayStation Polska. Rodzimy oddział Sony oferuje "gołe" PlayStation 4 z dyskiem 500 GB za 1299 zł.

Za tę cenę nie otrzymamy w pakiecie żadnej gry, niemniej wciąż jest ona korzystna. Owszem, lepiej dopłacić 2 stówy i mięć dwa razy większy dysk oraz trzy gry, ale dostępność świetnej oferty Biedronki może okazać się bardzo ograniczona. Warto mieć wtedy w pamięci propozycję Sony.

bEJxmvpj

[Oryginalny wpis]

Zważcie jednak na to, że niezwykle korzystny pakiet dostępny będzie tylko w wybranych sklepach. Zatem jeśli planowaliście kupować konsolę pod choinkę, sugerujemy zadbać o refleks i informacje na temat tego, gdzie można dostać sprzęt. Samą promocję znajdziecie tutaj.

A co dokładnie wchodzi w skład pakietu? Za 1499 zł Biedronka oferuje PlayStation 4 w wersji z dyskiem 1 TB oraz trzema grami: Bloodborne, The Last of Us Remastered i God of War III Remastered. Jasne, dwie ostatnie pozycje nie są może najświeższymi tytułami na świecie, ale tegoroczny Bloodborne to prawdopodobnie najlepszy tytuł na wyłączność na "czwórce". No i półtora tysiąca za PS4 z dyskiem 1 TB byłoby dobrą okazją nawet bez tych gier.

Przypomnijmy, że w listopadzie ten sam sprzęt z Assassin's Creed Syndicate, Kolekcją Nathana Drake'a i Watch Dogs kosztował w Biedronce 1699 zł. I już wtedy była to naprawdę korzystna cena. Tym, którzy zdecydują się zapolować na nowy, świąteczny pakiet, życzymy powodzenia.

bEJxmvpp

[źródło: Biedronka]

Patryk Fijałkowski

Udostępnij:
bEJxmvqf