[Aktualizacja: i jeszcze 40 ekstra] Mamy dla was 300 kodów na betę bitew morskich w War Thunder

[Aktualizacja: i jeszcze 40 ekstra] Mamy dla was 300 kodów na betę bitew morskich w War Thunder
Bartosz Stodolny

19.09.2018 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stopy wody pod kilem!

[Aktualizacja 2]

Jak widać po liczbie komentarzy, akcja tak się wam spodobała, że Gaijin wysupłał jeszcze 40 kodów ekstra. Zatem częstujcie się.

[Aktualizacja 1]

Jeśli zakładacie nowe konto na Polygamii i po kliknięciu w link aktywacyjny prosi was o kod, to znajduje się on w URL-u po słowie /aktywacja/. Trzeba skopiować go do schowka, wkleić w pole na stronie i potwierdzić enterem.

Obraz

[Oryginalny wpis]

W War Thunder można już od dawna polatać samolotem i pojeździć czołgiem, natomiast jednostki pływające były dotąd zarezerwowane wyłącznie dla szczęśliwców wybranych przez dewelopera albo tych, którzy wyłożyli swoje pieniądze na zakup któregoś z morskich pakietów. Teraz udział w zamkniętych testach staje się nieco prostszy, bo mamy dla was kody do bety trybu morskiego.

War Thunder: Fleet CBT Trailer

Co trzeba zrobić, by uzyskać kod? Wystarczy zostawić komentarz pod tym wpisem, a system automatycznie wyśle go na adres przypisany do polygamiowego konta. Kod należy następnie aktywować na stronie War Thunder. Jeden użytkownik może otrzymać tylko jeden kod, który zadziała tylko z pecetową wersją gry.

Ważne: Po migracji z serwerów Agory i ostatnich zmianach na stronie może przytrafić się sytuacja, w której do niektórych kont nie są przypisane adresy e-mail. Jeśli nie otrzymacie kodu w ciągu 15 minut od napisania komentarza, odezwijcie się na kontakt@polygamia.pl podając swój nick i wyślemy wam go ręcznie. Warto też sprawdzić folder spam.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (395)