Aktualizacja do The Division 2 wprowadza nową specjalizację

Aktualizacja do The Division 2 wprowadza nową specjalizację

Aktualizacja do The Division 2 wprowadza nową specjalizację
Łukasz Jarkiewicz
18.06.2019 19:05

Minigun?!

Kurz po targach E3 opadł, więc pora wrócić do skromniejszych wiadomości. Pisałem ostatnio o tym, że Ubisoft nie zapomina o swoich wydanych grach, poszerzając je o nową zawartość. Francusku gigant potwierdza to nową specjalizacją do The Division 2.

Gunner, bo tak została ona nazwana, został wyposażony w miniguna. Giwera robi wrażenie nawet przy wyrzutni rakiet, kuszy i ciężkiej snajperce! Podobnie jak wspomniana trójka, minigun został okraszony  własnym drzewkiem umiejętności.

Jednocześnie na jego użytkownika zostały nałożone pewne ograniczenia, wynikające z ciężaru broni. Podczas prowadzenia ciągłego ognia nie będzie on miał możliwości ukrywania się za osłonami i biegania. Będzie za to w stanie zaopatrzyć sprzymierzeńców w dodatkową amunicję. Świeża specjalizacja to także nowy wariant dla umiejętności impulsu, który nakłada efekt „zdezorientowania” na trafionych przeciwników.

Tom Clancy’s The Division 2: Official Launch Trailer | Ubisoft [NA]

Posiadacze karnetów na dodatki otrzymają Gunnera natychmiast. Pozostała część graczy musi ukończyć specjalne badania polowe. Osoby z karnetami również mają dostęp do tego zestawu wyzwań, a za ich ukończenie mogą zdobyć unikatowe, kosmetyczne nagrody.

Aktualizacja wprowadziła także zmianę w sposobie pozyskiwania specjalistycznej amunicji. Teraz dokładnie wiemy, kiedy będzie możliwa do zdobycia. Wszystko dzięki specjalnemu paskowi, wypełniającemu się podczas załatwiania oponentów. Dodatkowo premiowane są strzały w głowę, wybuchowe zabójstwa i pozbywanie się przeciwników dotkniętych statusem.

Mody po raz kolejny zostały przebudowane. Dla uproszczenia wszystkie sloty modów zostały podzielone na trzy kategorie: użyteczność, obrażenia, ofensywa. Menu pauzy ma teraz osobną kartę statystyk sieciowych, która pokazuje ping oraz szybkość pobierania i wysyłania pakietów, co ma pomóc w rozwiązywaniu problemów z połączeniem.

Łukasz Jarkiewicz

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)