Aktualizacja do The Division 2 wprowadza nową specjalizację

Strona głównaAktualizacja do The Division 2 wprowadza nową specjalizację
18.06.2019 19:05
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz
bDeNZFNO

Minigun?!

bDeNZFNh

Kurz po targach E3 opadł, więc pora wrócić do skromniejszych wiadomości. Pisałem ostatnio o tym, że Ubisoft nie zapomina o swoich wydanych grach, poszerzając je o nową zawartość. Francusku gigant potwierdza to nową specjalizacją do The Division 2.

Gunner, bo tak została ona nazwana, został wyposażony w miniguna. Giwera robi wrażenie nawet przy wyrzutni rakiet, kuszy i ciężkiej snajperce! Podobnie jak wspomniana trójka, minigun został okraszony  własnym drzewkiem umiejętności.

Jednocześnie na jego użytkownika zostały nałożone pewne ograniczenia, wynikające z ciężaru broni. Podczas prowadzenia ciągłego ognia nie będzie on miał możliwości ukrywania się za osłonami i biegania. Będzie za to w stanie zaopatrzyć sprzymierzeńców w dodatkową amunicję. Świeża specjalizacja to także nowy wariant dla umiejętności impulsu, który nakłada efekt „zdezorientowania” na trafionych przeciwników.

Posiadacze karnetów na dodatki otrzymają Gunnera natychmiast. Pozostała część graczy musi ukończyć specjalne badania polowe. Osoby z karnetami również mają dostęp do tego zestawu wyzwań, a za ich ukończenie mogą zdobyć unikatowe, kosmetyczne nagrody.

bDeNZFNj

Aktualizacja wprowadziła także zmianę w sposobie pozyskiwania specjalistycznej amunicji. Teraz dokładnie wiemy, kiedy będzie możliwa do zdobycia. Wszystko dzięki specjalnemu paskowi, wypełniającemu się podczas załatwiania oponentów. Dodatkowo premiowane są strzały w głowę, wybuchowe zabójstwa i pozbywanie się przeciwników dotkniętych statusem.

Mody po raz kolejny zostały przebudowane. Dla uproszczenia wszystkie sloty modów zostały podzielone na trzy kategorie: użyteczność, obrażenia, ofensywa. Menu pauzy ma teraz osobną kartę statystyk sieciowych, która pokazuje ping oraz szybkość pobierania i wysyłania pakietów, co ma pomóc w rozwiązywaniu problemów z połączeniem.

Łukasz Jarkiewicz

bDeNZFOf