[Aktualizacja] Biedronka znowu to zrobiła - świetna oferta na PlayStation 4 z dyskiem 1TB i pakietem trzech gier

Strona główna[Aktualizacja] Biedronka znowu to zrobiła - świetna oferta na PlayStation 4 z dyskiem 1TB i pakietem trzech gier
21.10.2015 19:55
[Aktualizacja] Biedronka znowu to zrobiła - świetna oferta na PlayStation 4 z dyskiem 1TB i pakietem trzech gier
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Jak łatwo się domyślić, cena jest atrakcyjna, a i gry ciekawe.

bEJwZcqJ

[Aktualizacja]

Okazuje się, że promocja jednak zaczyna się już od jutra, czyli 22 października. Wskazuje na to strona Biedronki. Tam też klikając na niebieski kontur mapy Polski pod obrazkiem konsoli, powinniście móc sprawdzić, w których sklepach jest szansa na znalezienie konsoli.

[Oryginalny wpis]

bEJwZcqL

Biedronka znowu zrobi dobrze graczom. Tym razem jednak nie wyprzedażą gier, a świetną ofertą na ostatnią konsolę Sony. W sieci popularnych sklepów będziemy mogli dorwać PlayStation 4 w wersji z dyskiem 1TB i trzema grami - Kolekcją Nathana Drake'a, Assassin's Creed Syndicate i Watch Dogs - za 1699 zł. No i jak tu się nie skusić?

Warto zauważyć, że za tę cenę dostajemy właściwie pięć gier, bo przecież Kolekcja składa się ze świetnie odświeżonej trylogii Uncharted. Assassin's Creed Syndicate to z kolei tytuł, który dopiero będzie miał swoją premierę. Watch Dogs może być już nieco leciwe, ale i bez niego oferta jest atrakcyjna, szczególnie biorąc pod uwagę wielki dysk konsoli. A jeśli jest, to tylko lepiej.

Oferta startuje 23 października. Egzemplarzy prawdopodobnie nie będzie bez liku, więc jeśli planowaliście zakup PlayStation 4, macie świetną okazję dorwać konsolę w korzystnej cenie. Nie zastanawiajcie się za długo.

[źródło: czytelnik Polygamii; bbeznazwyy - dzięki za maila!]

bEJwZcqR

Patryk Fijałkowski

326865201117485098
Udostępnij:
bEJwZcrH