Spotkanie organizacyjne odbędzie się już za niecałe 3 tygodnie.

bEKYsOrp

Jeżeli chcielibyście poduczyć się trochę ogame designie, firma Huuuge Games (dość spory producent gier mobilnych, zatrudniający 400 pracowników w 8 biurach, posiadający siedziby w 4 krajach) oraz Google for Startups zapraszają do swojej nowej akademii. 3u-2o to bezpłatny kurs tworzenia mobilek free-to-play. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą sie więcej na temat designu, technologii, marketingu, monetyzacji, ale też kierowania biznesem i produkcją gry oraz tematem gier od strony prawnej.

Docelowo uczestnictwo w akademii ma zaowocować stworzeniem przez uczestnika własnej gry. Akademia kierowana jest do osób, które chciałyby zająć się takimi rzeczami, ale nie wiedzą jak zacząć. Co najważniejsze, udział w zabawie jest darmowy. Przed uruchomieniem samej akademii, organizatorzy zapraszają 9 lutego do Campus Warsaw na spotkanie wstępne, które poprowadzą osoby z branży. By zdobyć bilet na to wydarzenie, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny pod tym adresem.

325460327364114396

Po zakończeniu wydarzenia twórcy zamierzają uruchomić rekrutacje do właściwej akademii. Liczba miejsc jest ograniczona, warto będzie więc podejść do tematu z odrobiną zaangażowania. Organizatorzy dokonają selekcji zgłoszeń i stworzą zespoły, które będą następnie współpracować w trakcie warsztatów. Właściwe spotkania ruszą w marcu, a już teraz możecie (po tym adresem) zapoznać się z ich dokładnym programem. Warto też śledzić wydarzenie na Facebooku, skąd zapewne najszybciej dowiecie się szczegółów.

bEKYsOrr

Krzysztof Kempski

bEKYsOsn