Airborne Kingdom, czyli zbuduj sobie podniebne miasto

Airborne Kingdom, czyli zbuduj sobie podniebne miasto14.10.2020 17:27
Airborne Kingdom, czyli zbuduj sobie podniebne miasto

Takich produkcji wypatrujemy ze szczególną uwagą. Oto bowiem kolejny symulator budowania miasta. Widzieliśmy ich dziesiątki, jedne lepsze inne gorsze. "Airborne Kingdom" ma jednak element wyróżniający go z tłumy. Miasto, którym przyjdzie nam zarządzać, lata.

Pomysł na papierze wygląda piekielnie intrygująco. Nasza metropolia dryfuje sobie nad pustkowiem aż zbierzemy potrzebną liczbę surowców i polecimy dalej.

W trakcie zarządzania zajmiemy się stawianiem budynków, opracowywaniem nowych technologii, a także rekrutowaniem mieszkańców do podniebnego życia. Wspomniane surowce służą z kolei nie tylko do tworzenia nowych przestrzeni, ale również jako paliwo.

Miasto może planować dowolnie, ale musimy pamiętać o odpowiednim rozłożeniu ciężaru. Tym bardziej, że im cięższe miasto tym więcej paliwa "spali w trasie". Losowo generowane krainy, które będziemy zwiedzać dostarczą nam nie tylko surowców, ale również technologie pozostawione przez tajemniczych "starożytnych".

325256509993138140

Nie obędzie się bez utrzymywania relacji handlowych z mieszkańcami "tam w dole". Od nich otrzymamy zlecenia poszukiwania artefaktów i stamtąd będziemy rekrutować własnych obywateli.

Studio Wandering Band postawiło na nieco pastelową oprawę, utrzymaną w stylistyce kultur dalekowschodnich.

Airborne Kingdom Pre-Order Trailer

"Airborne Kingdom" zadebiutuje 17 grudnia i trafi wyłącznie na Epic Games Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)