Airborne Kingdom, czyli zbuduj sobie podniebne miasto

Airborne Kingdom, czyli zbuduj sobie podniebne miasto

Airborne Kingdom, czyli zbuduj sobie podniebne miasto
14.10.2020 17:27

Takich produkcji wypatrujemy ze szczególną uwagą. Oto bowiem kolejny symulator budowania miasta. Widzieliśmy ich dziesiątki, jedne lepsze inne gorsze. "Airborne Kingdom" ma jednak element wyróżniający go z tłumy. Miasto, którym przyjdzie nam zarządzać, lata.

Pomysł na papierze wygląda piekielnie intrygująco. Nasza metropolia dryfuje sobie nad pustkowiem aż zbierzemy potrzebną liczbę surowców i polecimy dalej.

W trakcie zarządzania zajmiemy się stawianiem budynków, opracowywaniem nowych technologii, a także rekrutowaniem mieszkańców do podniebnego życia. Wspomniane surowce służą z kolei nie tylko do tworzenia nowych przestrzeni, ale również jako paliwo.

Miasto może planować dowolnie, ale musimy pamiętać o odpowiednim rozłożeniu ciężaru. Tym bardziej, że im cięższe miasto tym więcej paliwa "spali w trasie". Losowo generowane krainy, które będziemy zwiedzać dostarczą nam nie tylko surowców, ale również technologie pozostawione przez tajemniczych "starożytnych".

Obraz

Nie obędzie się bez utrzymywania relacji handlowych z mieszkańcami "tam w dole". Od nich otrzymamy zlecenia poszukiwania artefaktów i stamtąd będziemy rekrutować własnych obywateli.

Studio Wandering Band postawiło na nieco pastelową oprawę, utrzymaną w stylistyce kultur dalekowschodnich.

Airborne Kingdom Pre-Order Trailer

"Airborne Kingdom" zadebiutuje 17 grudnia i trafi wyłącznie na Epic Games Store.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)