Ahhri, nowa bohaterka do League of Legends, wylądowała. Razem ze śnieżną mapą

Strona głównaAhhri, nowa bohaterka do League of Legends, wylądowała. Razem ze śnieżną mapą
14.12.2011 16:33
Ahhri, nowa bohaterka do League of Legends, wylądowała. Razem ze śnieżną mapą
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Uruchamialiście dzisiaj League of Legends? Jeszcze nie? To nie zdziwcie się, gdy zaczniecie grać: możecie trafić na śnieżną mapę. Oraz zupełnie nową bohaterkę, niejaką Ahri.

Ahri, Lisica o Dziewięciu Ogonach (yeah!), po raz pierwszy zapowiedziana została już dość dawno temu, ale dopiero teraz wreszcie zawitała na Summoner's Rift.

Z punktu widzenia LOL-a Ahri jest w zasadzie magiem z dużym naciskiem położonym na mobilność i zadawane obrażenia. Wydaje się, że najlepiej sprawdzi się w doskakiwaniu do wrogów i dręczeniu ich, powinna też dobrze dawać sobie radę z utrzymaniem linii. Pełną listę jej umiejętności znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Teraz tylko czekać na to, aż się na jakąś wpadnie podczas rozgrywki. Choć można ją też oczywiście kupić/odblokować samemu  i zaskakiwać innych graczy zupełnie nowym stylem gry.

Ahri to oczywiście najważniejsza nowość, jaka pojawiła się w LOL-u, jednak nie jedyna. Z okazji nadchodzących świąt pojawiło się trochę zmian kosmetycznych: przede wszystkim zimowa mapa, ale warto także wspomnieć o świątecznych skórkach dla Heimerdingera, Gangplanka, Maokai i LeBlanc czy możliwości kupienia specjalnych świątecznych run.

Zmiany dotknęły jednak także trochę ważniejszych kwestii niż kosmetyka. Przede wszystkim osłabiono trochę bohaterów wprowadzonych ostatnio - Fizza i Volibeara. Trochę osłabiono także - między innymi - Tryndamere'a (znam wielu, którzy powiedzą "wreszcie!"), za to delikatnego zwiększenia mocy doczekali się przede wszystkim Twisted Fate i Veigar. Dokładną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

I znów trzeba czekać dwa tygodnie na nowego bohatera.

Tomasz Kutera

326861517377591338
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)