Agora współproducentem Wiedźmina 2

Agora współproducentem Wiedźmina 2
marcindmjqtx

22.03.2010 10:53, aktual.: 15.01.2016 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ponieważ informacja dotyczy firmy będącej naszym wydawcą - spółki Agora - ograniczmy się jedynie do publikacji informacji prasowej i przypomnienia, że tytuł będzie oficjalnie zapowiedziany na czwartkowej konferencji CD Projektu. Oczywiście nie oznacza to, że o Wiedźminie 2 nie będziemy dalej pisać czy też przymykać oczy na jego ewentualne niedoskonałości.

Więcej informacji już wkrótce.

AKTUALIZACJA: Zmieniono tytuł.

Cytując za Gazeta Giełda:

Spółki CD Projekt oraz CD Projekt RED i Agora zawarły umowy licencyjną i dystrybutorską dotyczącą gry "Wiedźmin 2", wynika z komunikatu spółki Optimus, która poręczyła weksle na kwotę do 6,33 mln zł wydane przez CD Projekt Agorze.

"Przedmiotem umowy licencyjnej jest udzielenie przez CD Projekt Red na rzecz Agora licencji na korzystanie z gry komputerowej pod roboczą nazwą Wiedźmin 2, w wersji na komputery klasy PC, w polskiej wersji językowej, w zakresie koniecznym do zapewnienia jej dystrybucji w wersji pudełkowej" - czytamy w komunikacie.

Przedmiotem umowy dystrybucyjnej jest udzielenie przez Agora na rzecz CD Projekt sublicencji wyłącznej na korzystanie z gry w zakresie koniecznym do zapewnienia jej dystrybucji przez CD Projekt określenia podstawowych warunków i zasad prowadzenia dystrybucji, określenie zobowiązań stron w zakresie prowadzenia kampanii marketingowej gry" - czytamy także. Optimus jest właścicielem grupy CDP, w skład której wchodzą wydawca gier CD Projekt oraz producent CD Projekt RED.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)