Agent 47 wyrusza na kolejną, długą misję - zobaczcie, jak sobie radzi

Agent 47 wyrusza na kolejną, długą misję - zobaczcie, jak sobie radzi12.07.2012 18:29
Agent 47 wyrusza na kolejną, długą misję - zobaczcie, jak sobie radzi
marcindmjqtx

Nowy fragment rozgrywki z Hitman: Absolution nie jest aż tak nowy, bo był już prezentowany za zamkniętymi drzwiami podczas targów E3, ale teraz został on wreszcie udostępniony publicznie.

Agent 47 znajduje się tym razem w całkiem urokliwym miasteczku, gdzie ma za zadanie porwać niejakiego Lenny'ego Dextera, mogącego znać miejsce przebywania Victorii, którą to główny bohater musi chronić. Zanim do niego dotrze, likwiduje kilku członków rządzonego przez Dextera gangu Cougars oraz policjantów - zakradając i dusząc ich, atakując nożem, butelką, a nawet nożycami, rzucając materiał wybuchowy, spuszczając w warsztacie samochód na niczego niespodziewający się cel czy pakując parę kulek w głowy przeciwników. Nie mogło się rzecz jasna obyć bez zmian ubioru.

Załączony materiał powinien zadowolić fanów serii, którzy obawiali się, że nadchodząca część Hitmana będzie zbytnio nastawiona na akcję. Przez prawie całe 17,5 minuty rozgrywka jest raczej spokojna i bazuje na skradaniu się, spokojnym planowaniu kolejnych ruchów oraz niewzbudzaniu uwagi innych osób, tak jak nas do tego Hitman przyzwyczaił. Efektowna, nieco przesadzona scena w zwolnionym tempie pojawia się dopiero pod koniec filmiku i absolutnie nie zaburza przyjętego charakteru rozgrywki. Nie wiem, co można zarzucić Hitman: Absolution, ta gra wygląda po prostu rewelacyjnie.

PS Nie przejmujcie się takimi szczegółami, jak brak animacji zmiany ubioru, bo wideo pochodzi z relatywnie wczesnej wersji gry, pre-beta.

Adrian Palma

327252765242231684
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)