Afterfall: InSanity ma ładną okładkę; premiera 25 listopada

Afterfall: InSanity ma ładną okładkę; premiera 25 listopada

Afterfall: InSanity ma ładną okładkę; premiera 25 listopada
marcindmjqtx
04.10.2011 12:06, aktualizacja: 06.01.2016 11:57

Znamy dokładną datę premiery Afterfall: InSanity. Gra ukaże się w cyfrowej dystrybucji na platformę PC 25 listopada.

"Zamówienia na naszą grę będą wyjątkowe w historii całej branży. Zrobimy coś szokującego,  co pozwoli zapamiętać markę Afterfall na długo" - mówi Paryk Hamerlak z NEG. Co dokładnie? "Wszystko stanie się jasne już za 10 dni" - odpowiada. Czyli na razie nic nie wiadomo. Zamówienia przedpremierowe na grę będzie można składać już od 10 października.

Cóż można rzecz, odważne słowa. No ale to nie pierwszy raz, gdy Nicolas Games mówi w ten sposób o swojej produkcji. Całkiem niedawno przecież przedstawiciel firmy próbował założyć się z prezesem CD Projektu RED o ilość zamówień przedpremierowych Afterfalla, która małą przebić liczbę sprzedanych kopii Wiedźmina 2 (czyli około miliona). Zakład nie został przyjęty, a co więcej, sprowokował też do reakcji prezesa City Interactive, z którym to wcześniej chciał się zakładać Adam Kiciński z CDP.

Na pewno gra wygląda dużo lepiej niż na wcześniejszych prezentacjach. Widać dużą poprawę w grafice, choć dalej można by jeszcze sporo zrobić w temacie animacji. Można też przeczytać sporo uwag a propos walki, jak również podobieństwa Afterfalla do Dead Space. No ale to wszystko są opinie bazujące na materiałach wideo. Jak na razie w grę nie było nam dane zagrać.

Reasumując - premiera gry 25 listopada, preordery ruszają od 10 października, gra będzie kosztować 99zł. Jak na razie planowana jest wyłącznie na PC, chociaż firma poszukuje pieniędzy i wydawcy na wersję konsolową. Okładkę możecie zobaczyć powyżej.

Piotr Gnyp

326998528243558679
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)