Afro Samurai 2 podkradł się prawie niepostrzeżenie. Zagramy jeszcze we wrześniu

Afro Samurai 2 podkradł się prawie niepostrzeżenie. Zagramy jeszcze we wrześniu

Afro Samurai 2 podkradł się prawie niepostrzeżenie. Zagramy jeszcze we wrześniu
marcindmjqtx
10.09.2015 15:24, aktualizacja: 05.01.2016 14:54

Pierwsza gra wielkim hitem nie była, ale miała charakter. Druga pozostaje zagadką.

Afro Samurai potrafił sprawić frajdę, gdy skupiał się na pojedynkach z wciąż napierającymi wrogami. Stylizacja na anime i kapitalna muzyka pozwalały wejść w trans siekania wrogów. Pewnie, że ucieszyłem się, gdy zapowiedziano sequel. Ale nie mam pojęcia czym ma on być. Poza tym, że wcielimy się w Kumę - "cybernetycznie wspomaganą maszynę do zabijania" z... niecodziennym nakryciem głowy.

Na zeszłorocznym Gamescomie gry nie pokazywano, ale można było porozmawiać z autorami, którzy przekonywali, że są wielkimi fanami Afro i zamierzają rozbudować grę. Późniejsze wrażenia zachodnich dziennikarzy były jednak zgodne w tym, że pokazany im pierwszy epizod rozczarowuje. Co gorsza - rozczarowuje w trakcie tego, co działało - walki.

Czy coś z tym zrobiono, przekonamy się 22 września. Wtedy Afro Samurai 2: Revenge of Kuma Volume 1 pojawi się na PC oraz PS4 (tu możliwe, że w Europie zagramy dzień później). Niedługo później sieczka ma rozpocząć się też na Xboksie One.

Jak wcześniej wspomniałem - gra będzie podzielona na trzy części. We wrześniu zadebiutuje pierwsza. Oczywiście wydawca zamierza zachęcać nas do kupna z góry całego pakietu zniżkami. Ale doradzamy ostrożność. Wakacyjna posucha się skończyła. Jest w co grać - lepiej nie kupować kota w worku.

Informacji o dacie premiery towarzyszy muzyczny teledysk:

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)