Adidas i Cyberpunk? Jest pierwszy znak, że taka współpraca może się zdarzyć

Strona głównaAdidas i Cyberpunk? Jest pierwszy znak, że taka współpraca może się zdarzyć
22.09.2020 16:03
Adidas i Cyberpunk? Jest pierwszy znak, że taka współpraca może się zdarzyć

W "Cyberpunk 2077" nadal nie można zagrać (ale dzień zero się zbliża!), ale można się w niego ubrać. Niedługo będzie można w nim również chodzić. Prawdopodobnie.

Gdy pociąg hype’u przekroczył barierę dźwięku po objawieniu się Keanu Reevesa na E3 w 2018 roku, wiedziałem, że marka “Cyberpunk 2077” wyjdzie daleko, daleko poza półki z grami – pisał na początku września Barnaba, wskazując na koszulki i czapki, które trafiły do sieci Sinsay.

Na tym ciuchowe szaleństwo chyba się nie skończy. Jest też przecież Rockstar Samurai Cola, która niestety pojawi się tylko w USA.

Niejaki JC, instagramowy influencer parający szeroko pojętym obuwiem, zaprezentował coś takiego.

327381768812778297

Warto tu dodać, że gość na swoim koncie wrzuca wyłącznie prawdziwe kreacje i nie jest obuwniczym odpowiednikiem Fakes Forge (pozdrawiamy).

Buty mają nazywać się X9000L4 i podobno powstały we współpracy z CD Projekt Red. Zapytaliśmy u źródeł, ale odpowiedzi na ten moment brak. Ale na pierwszy rzut oka wszystko się zgadza: jest logo "Cyberpunk", jest też znaczek Adidas.

Ocenę i kolorystykę designu zostawiam wam. Dla jednych będzie krzykliwa, dla innych dopasowana do realiów gry. Nie wiemy jednak czy i kiedy buty trafią do sprzedaży ani ile będą kosztować. Jedno jest natomiast pewne – kolekcjonerzy będą mieli co zbierać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)