Adam Kiciński oficjalnie dementuje plotki o sprzedaży CD Projekt RED Electronic Arts

Adam Kiciński oficjalnie dementuje plotki o sprzedaży CD Projekt RED Electronic Arts
marcindmjqtx

15.09.2015 12:04, aktual.: 05.01.2016 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Powiedzcie, że nie daliście się nabrać.

Plotka obiegła sieć lotem błyskawicy wczoraj. Serwis DSOGaming opublikował na swoich łamach informację, którą uzyskał rzekomo od pracownika CD Projekt Red. Całość była utrzymana w alarmującym tonie:

Jestem pracownikiem CD Projet Red i muszę podzielić się z Wami złymi wiadomościami. Nasz zarząd prawdopodobnie prowadzi rozmowy z Electronic Arts dotyczące naszego potencjalnego przejęcia. Przedstawiciele Electronic Arts odwiedzili właśnie nasze studio i spotykają się z zarządem. Nie wydamy prędko żadnej gry, więc na pewno nie chodzi o żadną umowę wydawniczą. Jedynym logicznym powodem, by ludzie z EA tu byli jest chęć wykupienia nas. Nam wcale nie układało się to w logiczną całość, ale inne serwisy nie przepuściły plotce. Nie pomogło dementi udzielone na Twitterze przez Marcina Momota. Na szczęście dziś głos zabrał sam Adam Kiciński - prezes zarządu CD Projekt:

Zwykle nie komentujemy plotek, jednak ta o sprzedaży naszego studia zatoczyła już za duże kręgi i czas ją zdementować. W imieniu swoim i całego zarządu oznajmiam: Nie, nie prowadzimy rozmów dotyczących sprzedaży CD PROJEKT RED ani GOGa. A przy okazji, dokument potwierdzający wiarygodność źródła nie jest prawdziwy... Koniec tematu.

[źródło: CDP]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)