Activision ujawnia plany - niespodzianek brak

Activision ujawnia plany - niespodzianek brak

Activision ujawnia plany - niespodzianek brak
marcindmjqtx
04.12.2008 03:21, aktualizacja: 12.01.2016 16:45

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Activision Blizzard nie ma nic przeciwko wydawaniu co rok kolejnych części swoich flagowych pozycji. Nie inaczej będzie w ciągu następnych dwunastu miesięcy. Firma ujawniła bowiem kilka tytułów ze swojego kalendarza wydawniczego.

Na pierwszy plan wybijają się chyba dwa - Guitar Hero 5 i Call of Duty: Modern Warfare 2. MTV Multiplayer podaje, że niestety nie podano żadnych szczegółów, ale ciekawi mnie piątka w tytule kolejnej części Guitar Hero. Czyżby oznaczało to, że autorzy zdecydowali się na jakiś odważny krok? A może to tylko tytuł roboczy... Modern Warfare 2 rozwiewa snute przez niektórych przypuszczenia, że oplotkowana już kilkukrotnie gra sci-fi od Infinity Ward będzie częścią serii Call of Duty.

Po roku przerwy na duże konsole powraca również Tony Hawk. I to z przytupem, bo autorzy zapowiadają, że do sterowania nie będziemy używali kontrolera trzymanego w dłoniach. Nie wiem, czy się z tego cieszyć. Jeśli ktoś nie umie dopracować rozgrywki i w ten sposób wprowadzić serii na nowy poziom, to może pomyśleć, że jakiś gustowny gadżecik pod nogi będzie lekarstwem na wszystkie problemy. Nie myślcie, że mowa o w ykorzystaniu balance board - gra oprócz Wii ukaże się bowiem również na PS3, 360 i DS.

Stephen Totilo podsłuchał również ploteczki mówiące o wyścigach z agentem 007 w roli głównej, ale szczerze mówiąc, to chyba najmniej ważna informacja w tym wpisie...

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)