Activision mówi o Modern Warfare 2 oraz DJ Hero

Activision mówi o Modern Warfare 2 oraz DJ Hero12.03.2009 00:02
Activision mówi o Modern Warfare 2 oraz DJ Hero
marcindmjqtx

Thomas Tippl z Activision Blizzard przemawiając na konferencji Wedbush Morgan's Management Access potwierdził, że Call of Duty: Modern Warfare 2  otrzymamy w 2009 roku:

"W roku 2009 powróci Modern Warfare i będzie to ponownie jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku, prawdopodobnie najlepsza gra roku ostatecznie, pomimo tego, że pojawi się dopiero w okresie świątecznym." Nikt chyba nie wątpi, że to może być jeden z największych hitów tego roku, a samo wydanie w końcówce roku w zasadzie raczej pomoże grze, niż jej przeszkodzi, bo większość ogra już np. Killzone 2. Zresztą Tippl twierdzi, że będzie to kolejny krok naprzód w gatunku strzelanin:

"Nie mam wątpliwości, że ona znów podniesie poprzeczkę w gatunku strzelanin. Wygląda niesamowicie i Infinity Ward, które pracuje nad nią, odwala niewiarygodną pracę."Wierzymy na słowo i czekamy pewnie do E3 na pierwszy oficjalny pokaz gry. Teraz jednak przejdźmy do serii Hero, która odniosła niesamowity sukces dzięki serii Guitar Hero, ale jak uważa Tippl DJ Hero ma spore szanse rozszerzyć rynek gier muzycznych sięgając dalej i uderzając do młodszego rynku, który słucha bardziej dzisiejszej muzyki. Cóż pewnie mają analityków i wiedzą, że im się to opłaci, ale ja szczerze mówiąc jestem zdecydowanie za rockiem i gitarowymi brzmieniami. Ech... poczułem się staro.

327289504593695545
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)