Ace Combat ma już 25 lat, więc Bandai Namco zdradza, jak sprzedał się Ace Combat 7

A jest o czym wspominać.

Ace Combat ma już 25 lat, więc Bandai Namco zdradza, jak sprzedał się Ace Combat 7
Adam Bednarek

30 czerwca 1995 roku w Japonii swoją premierę miał Air Combat - czyli gra, która zapoczątkowała serię Ace Combat.

Z okazji urodzin Bandai Namco pokazuje, że nie trzeba obawiać się o przyszłość tego niemłodego już cyklu. Ace Combat 7 sprzedał się w liczbie przeszło 2 mln egzemplarzy. To całkiem niezły rezultat, udowadniający, że dalej warto inwestować w tę widowiskową serię.

"Ace Combat 7 zalicza misję powrotu na domowe sprzęty bez fajerwerków, ale z bezpiecznym lądowaniem" - pisał Maciej Kowalik. Siódemka miała wszystkie mocne strony serii, przez co zadowoliła zarówno fanów, jak i początkujących. "Z dwojga złego wolę zbytnie asekuranctwo autorów i wydawcy niż przeszarżowanie i zrażenie do serii zarówno wieloletnich, jak i potencjalnych fanów" - podsumowywał Maciej.

Ciekawe, jaką filozofię przyjmą twórcy przy kolejnej części, która - patrząc na wyniki sprzedaży - wydaje się być kwestią czasu. Nowe pomysły czy dalej bazowanie na rozwiązaniach, które nikogo nie odstraszą, za to sprawią dużo frajdy?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościace combatbandai namco

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.