Above - a gdyby tak w Waterworld Kevin Costner miał samolot?

Above - a gdyby tak w Waterworld Kevin Costner miał samolot?

Above - a gdyby tak w Waterworld Kevin Costner miał samolot?
Joanna Pamięta - Borkowska
04.04.2018 13:25

Podniebna przygoda w zatopionym świecie, czy gra studia Mighty Moth.

Niezależne duńskie studio Mighty Moth pracuje nad swoją pierwszą grą Above. Bohaterem będzie młody pilot, którzy na pokładzie czerwonego jednopłatowca przemierza zatopiony świat. Jego głównym zadaniem jest przewożenie towarów i cennych przesyłek, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w trakcie przelotu szlifować umiejętności pilotażu. Będziemy mogli wykonywać rozmaite akrobacje, takie jak beczka, pętle czy korkociągi.

325538209700524658

Przygoda pilota rozpocznie się w skromnej wiosce rybackiej, a dalej poleci na wyspę piratów czy siedzibę kultystów. Będzie musiał uważać nie tylko na mieszkańców wysp, ale przede wszystkim na kryjące się w głębinach oceanu morskie potwory. Będą one na tyle duże, że pochwycenie przelatującego na niskim pułapie samolotu nie będzie dla nich problemem.

Above - Teaser Trailer

Będziemy musieli dbać o samolot i dokonywać regularnych napraw, przy okazji dodając do maszyny rozmaite ulepszenia. Trzeba będzie też pamiętać o paliwie, bo nasz samolot nie potrafi lądować na wodzie.

Gra pojawi się na początku 2019 roku. Więcej na jej temat na pewno zostanie ujawnione podczas targów PAX East oraz Rezzed.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)