A w kolejnym dodatku do Skyrim... chyba polatamy na smokach

Strona głównaA w kolejnym dodatku do Skyrim... chyba polatamy na smokach
16.10.2012 13:49
A w kolejnym dodatku do Skyrim... chyba polatamy na smokach
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Niektórzy zamiast grać, wolą grzebać w plikach i próbować odczytywać z nich przyszłość. Z kodu nowej łatki do Skyrim można na przykład dowiedzieć się co nieco o kolejnym dodatku - Dragonborn.

bEEbBbRx

Miejcie proszę na uwadze, że trudno o mniej oficjalne plotki, ale myślę, że to, co odkrył jeden z członków forum Bethesdy jest na tyle ciekawe, że warto trzymać kciuki, by było prawdziwe.

Wygląda na to, że kolejny dodatek będzie zatytułowany Dragonborn i pozwoli latać na smokach. Eurogamer sugeruje, że może chodzić o oskryptowaną scenkę, ale przyznacie, że perspektywa własnoręcznego kierowania lotem bestii jest bardziej pociągająca. Niedawny patch włączył w grze możliwość walki z grzbietu wierzchowców, Dragonborn z kolei ma umożliwić rzucanie czarów, gdy siedzimy na smoku. To by było coś! Rzecz jasna możemy spodziewać się też nowych typów przedmiotów i przeciwników. Akcja ma toczyć się natomiast w znanym z Morrowinda Solstheim.

Posiadacze Skyrima PS3 pewnie przy każdej okazji przeklinają Bethesdę za nieudolność, ale póki co linijka kodu wskazuje na to, że Dragonborn miałby trafić też na konsolę Sony.

bEEbBbRz

Kłamałem pisząc, że warto będzie trzymać kciuki za potwierdzenie tych znalezisk?

Maciej Kowalik

326876063945283626
bEEbBbSv