A teraz coś z innej beczki - jaki fotel gamingowy wybrać?

A teraz coś z innej beczki - jaki fotel gamingowy wybrać?

A teraz coś z innej beczki - jaki fotel gamingowy wybrać?
Barnaba Siegel
27.08.2020 07:30, aktualizacja: 27.08.2020 13:37

Do niedawna takie siedziska był rzadkością i raczej fanaberią. Dziś wybór jest olbrzymi. Ale jak je wybrać, skoro nie można pójść do sklepu i usiąść? Trzeba zwrócić uwagę na kilka parametrów.

Był taki czas, gdy w pokoju lądowało pierwsze biurko do odrabiania lekcji oraz komputer "do zabawy i nauki", jak powszechnie sądzono (ha ha). Do kompletu dochodziło też krzesłko na kółeczkach typu "uczeń", z małą kolorową gąbeczką na plecy.

Krzesełko stawało się naszym tronem do grania do momentu, gdy trochę upgrade'owaliśmy i wjeżdżał pseudoskórzany fotel biurowy. I tak sobie myślę, że w sumie miło by było, gdyby te 20 lat temu można sobie było wybrać fotel zrobiony faktycznie "dla gracza". Dziś po 20 latach co prawda gamingowa stylizacja po mnie spływa, za to bardzo obchodzą mnie moje plecy i ogólna wygoda przy biurku.

No więc co wybrać? Ja nie jestem żadnym specem, ale akurat mamy eksperta od różnych takich spraw na pokładzie - w bratniej redakcji dobreprogramy.pl. Krzysiek Fiedor przygotował kompleksowy poradnik z opisanymi różnymi parametrami. A ja sobie siedzę na krzesłku Imba Hunter i jest mi całkiem wygodne. Okazało się też wdzięczniejsze do grania na konsoli od sofy czy fotela.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)