A tak wygląda Swing Copters - nowa gra twórcy Flappy Bird

A tak wygląda Swing Copters - nowa gra twórcy Flappy Bird
marcindmjqtx

19.08.2014 08:08, aktual.: 05.01.2016 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przypomina... Flappy Bird. Ale ponoć jest trudniejsza.

Mogliście nie grać, ale musieliście słyszeć o Flappy Bird - banalnej w założeniach, ale wymagającej refleksu i cierpliwości grze wietnamskiego programisty Donga Nguyena. Zdobyła błyskawiczną popularność na całym świecie. W efekcie autor wycofał ją ze sklepów, bo przestraszył się sławy, a potem ja przywrócił w wersji poprawionej. W międzyczasie zdążył też zapowiedzieć kolejną grę.

W Swing Copters gra się podobnie, jak we Flappy Bird - znów trzeba lecieć i nie wpaść na przeszkodę. Tyle, że teraz bohater leci do góry, a gracz steruje nim w lewo i prawo, by nie uderzyć w metalowe rusztowania i bujające się młoty. Też rządzi zasada "jeszcze jedna próba, teraz mi się uda".

Serwis TouchArcade przygotował krótki filmik prezentujący rozgrywkę. Redaktor wspomina, że zdobyte podczas jego nagrywania 5 punktów to jak na razie jego najlepszy wynik - samo mijanie przeszkód jest trudne, a dochodzi do tego jeszcze unikanie wielkich młotów. Ale pisze, że zakochał się w Swing Copters tak samo, jak we Flappy Bird.

Wróżę, że miłośnicy trudnej rozgrywki będą się świetnie bawić, a Youtube znów zapełni się filmikami ludzi, którzy rzucają swoimi telefonami w nagłym przypływie frustracji (albo dla internetowej sławy).

Swing Copters Gameplay Trailer by Flappy Bird Creator Dong Nguyen

Jeśli zagram, to pierwsze co zrobię, to ściszę ten dźwięk wirnika.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)