A tak będzie wyglądał tryb foto w Cyberpunku 2077

Niby standard w grach, ale nie w każdej "siądzie". W Cyberpunku 2077 tryb foto jest tak rozbudowany, że pozwala mocno "przekłamywać" złapane scenki. I nie chodzi tylko o kolory.

Cyberpunk 2077 - tryb fotograficzny
Cyberpunk 2077 - tryb fotograficzny
Źródło zdjęć: © YouTube
Barnaba Siegel

Tak, trybie fotograficznym w "Cyberpunk 2077" jest tu milion klasycznych efektów, które eksploatujemy od początków Instagrama - kontrast, winieta, ziarno, rozmycie tła i efekty, które wywrócą nam kolory do góry nogami.

Ale mi w oczy rzuca się szereg innych rzeczy.

Na przykład opcje "Kategoria", "Poza" i "Wyraz twarzy". Albo "Blisko/Daleko". Dzięki nim totalnie zmieniamy to, jak bohater wygląda w danej chwili, a nawet przesuwać go względem kamery. Owszem, w takim "Ghost of Tsushima" mogłem zmieniać mimikę Jina z jego klasycznie neutralnej na wesołą lub groźna (czego najczęściej i tak nie było widać).

Tymczasem wygląda na to, że w "Cyberpunku 2077" możemy totalnie oderwać się od uchwyconego "tu i teraz" i potraktować "V" jak masę plastyczną pod fajne tło czy ciekawą sytuację, w której się znaleźliśmy.

A do tego obsypać ją/jego jednym z jakichś 50 ramek, tony naklejek i pyk do sieci. Po reakcjach w sieci widzę, że tryb foto będzie gęsto używany. Więc jeśli ktoś myślał, że "Cyberpunk 2077" już teraz wychodzi z lodówki - no to poczekajcie, co się będzie działo tydzień po. Trzymajcie się!

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (4)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.