A może macie ochotę wziąć udział w turnieju Street Fighter X Tekken?

A może macie ochotę wziąć udział w turnieju Street Fighter X Tekken?
marcindmjqtx

29.02.2012 09:40, aktual.: 05.01.2016 16:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Będziecie mieć taką możliwość już 9 marca. Firma Cenega organizuje w warszawskim Multikinie Ursynów wydarzenie o nazwie Capcom Fight Club.

Najważniejszym wydarzeniem imprezy będzie turniej Street Fighter x Tekken, którego wielki finał obejrzymy na ekranie kinowym. Zwycięzca polskiej edycji turnieju rozegra o północy walkę ze zwycięzcą równoległego turnieju rozgrywanego w Niemczech. Zapisy do turnieju odbywać się będą na miejscu, wstęp wolny.

Dostaniemy również możliwość uczestnictwa w miniturniejach Super Street Fighter IV: Arcade Edition ver. 2012 oraz Ultimate Marvel vs. Capcom. Rozgrywki odbędą się w Multikinie Ursynów (Aleja Komisji Edukacji Narodowej 60, Warszawa) w godzinach 12:00 - 00:30. Eliminacje oraz półfinały do poszczególnych turniejów odbywać się będą w godzinach 12:00 - 20:00, zaś finały w godzinach 20:00 - 00:00. Na razie nie mamy niestety informacji, jakie nagrody czekają na zwycięzców.

Jeśli nie czujecie się na siłach, by stawać w szranki z innymi graczami, będziecie mogli również po prostu sprawdzić Street Fighter x Tekken w akcji. Dostaniemy 6 stanowisk wyposażonych w konsole PlayStation 3 i SFxTekken oraz 4 stanowiska do gry w SSFIV: Arcade Edition ver. 2012 i Ultimate vs. Capcom 3. Na imprezie mają również znaleźć się stanowiska z PlayStation Vita.

[za informacją prasową]

Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)