A może by tak planszówka Super Smash Bros.?

A może by tak planszówka Super Smash Bros.?

05.02.2018 16:35, aktual.: 25.01.2019 13:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czego to fani nie wymyślą.

Gracze mają to do siebie, że jak już przyjdzie im oderwać się na chwilę od gier wideo, to lubią w ramach odwyku grać w planszówki. TAK PRZYNAJMNIEJ SŁYSZAŁEM. A jeżeli do tego wszystkiego są to planszówki na podstawie gier wideo, to już w ogóle radość i ekstaza.

Jowhee13 (jak podpisuje się na Imgurze, gdzie umieścił efekty swojej pracy) zauważył jednak jeden istotny brak na rynku gier planszowych bazujących na elektronicznej rozrywce. Tak bardzo brakowało mu papierowej wersji Super Smash Bros., że postanowił zrobić ją samodzielnie.

Obraz

Zamiast jednak od podstaw projektować własną grę, co mogłoby się okazać zbyt trudne i pracochłonne, gracz postanowił oprzeć się na już istniejącej planszówce - grze Libertalia. Jego papierowe Super Smash Bros. jest więc jej konwersją.

Zadaniem graczy jest tu zgromadzenie własnej drużyny, złożonej z bohaterów gier Nintendo i rzuceniu jej do walki przeciwko innym graczom. Dokładnie tak jak w elektronicznym pierwowzorze.

Ilość włożonej w projekt pracy i jakość wykonania, przynajmniej na tyle, na ile można ją ocenić na zdjęciach, robią wrażenie. Pogratulować wytrwałości.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)