Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

A Microsoft dalej twierdzi, że gry z kampanią jednoosobową nikogo nie obchodzą

Strona głównaA Microsoft dalej twierdzi, że gry z kampanią jednoosobową nikogo nie obchodzą
05.06.2018 10:19
A Microsoft dalej twierdzi, że gry z kampanią jednoosobową nikogo nie obchodząA Microsoft dalej twierdzi, że gry z kampanią jednoosobową nikogo nie obchodzą
Adam Piechota
Adam Piechota
bDoaFczW

Pewnie dlatego nie chce ich wydawać.

bDoaFczp

To nie jest hejterstwo ze strony redakcji Polygamii. Ponad połowa z nas posiada Xboksa (podczas gdy naprawdę dyskryminowany i wyśmiewany jest, niestety, Switch), absolutnie chcielibyśmy grać na nim w cały zalew hitów na wyłączność. A że producent ma nieco odmienne zdanie, jest potem, jak jest. W tym roku starcie nowych produkcji na sprzętach Sony oraz Microsoftu… nie powinno nawet być opisywane. Mniemam, że jako fan wyścigów rozpłynę się chociaż przy nowej Forzie (teraz czas na Horizon 4, czyż nie?). Ale gdybym, mając wyłącznie Sea of Thieves i State of Decay, oglądał te wszystkie God of Wary, Yakuzy, Detroity czy inne Spider-Many, czułbym się odrobinę ignorowany. A wiecie, co usłyszałbym od szefa exclusive’ów, gdybym się prosił o singlowe hity?

325530376250669020

Nie wierzę tak naprawdę, że Microsoft zrezygnuje z dopracowywania jednoosobowych trybów w następnym Halo czy Gears of War. Wydaje mi się, że wypowiedzi takie, jak powyższa, to jakiś dziwny mechanizm obronny. Próba robienia dobrej miny do złej gry. Udawanie, że nic się nie stanie, gdy spadniemy na trzecie miejsce w generacji.

bDoaFcAn