A kolejną grą Nintendo na smartfony jest...

A kolejną grą Nintendo na smartfony jest...

A kolejną grą Nintendo na smartfony jest...
27.04.2018 18:23

Nie zgadniecie. I nie, nie dlatego, że to taka wielka i znana marka.

Jeszcze nie tak dawno temu myśl o tym, że Nintendo miałoby wejść ze swoimi największymi markami na telefony komórkowe brzmiała jak fantastyka. Teraz, po premierze Super Mario Run czy Animal Crossing: Pocket Camp czy Fire Emblem Heroes, japońska firma dość mocno i zdecydowanie stoi i na tym rynku.

Jaki więc będzie w tym momencie kolejny ruch Nintendo? Otóż ich następną grą na smartfony będzie... Dragalia Lost. RPG stworzone przez japońską firmę Cygames (którą Nintendo wykupiło). Nic więcej na jej temat na razie nie wiadomo, nie jest też jasne, czy będzie to tytuł płatny czy dostępny w modelu free-to-play.

Obraz

Dragalia Lost ukazać ma się tego lata, będzie więc najbliższą mobilną grą od Nintendo. Ten termin dotyczy Japonii, Taiwanu, Hong Kongu and Makau. Gracze na Zachodzie mają zaś poczekać odrobinę dłużej.

Kolejną gra Japończyków na platformy mobilne - już znacznie bardziej rozpoznawalny Mario Kart Tour - ukazać ma się zaś maksymalnie do końca bieżącego roku podatkowego, czyli do marca 2019. Spodziewane jest jednak, że gra ukaże się nieco wcześniej - w okolicach świąt.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)