A jednak. Konami odwołuje wirtualne Euro 2020 w PES 2020

A jednak. Konami odwołuje wirtualne Euro 2020 w PES 202017.04.2020 12:10
A jednak. Konami odwołuje wirtualne Euro 2020 w PES 2020

I nie wiadomo, kiedy się odbędzie.

Jeszcze kilka tygodni temu Konami zapewniało, że wirtualne Euro 2020 w PES 2020 się odbędzie. Biorąc jednak pod uwagę sytuację w Japonii - oraz nie zapominając o tym, co dzieje się na całym świecie - twórcy uznali, że nie jest to dobry okres na premierę dodatku.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy DLC do PES 2020 z Euro 2020 się ukaże. Przypomnijmy, że "prawdziwe" Mistrzostwa Europy zostały przesunięte na przyszły rok. Nie sądzę, by Konami zwlekało tak długo. Być może rozszerzenie zostanie wypuszczone, gdy grę wznowią rozgrywki ligowe. Futbol musi powrócić, by wróciła również na ochota na wirtualną piłkę.

Decyzja Konami w pewien sposób mnie cieszy. W ostatnim czasie nie mogę myśleć o piłce nożnej, więc nawet wirtualna piłka przestała mnie interesować. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz grałem w FIFĘ czy PES-a. Okazało się, że potrzebuję prawdziwych rozgrywek, żeby móc emocjonować się e-futbolem. To dziwne, ale najwidoczniej takich osób musi być więcej, skoro Konami podjęło podobną decyzję.

Niby wirtualne Euro byłoby szansą na oderwanie się od codziennych problemów, ale… jak emocjonować się meczem Polski, skoro wiemy, że podobny prędko się nie odbędzie?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)