A gdybyśmy tak sami mogli wybierać gry, które trafią do PlayStation Plus? [Aktualizacja] Potwierdzone: będziemy mogli

A gdybyśmy tak sami mogli wybierać gry, które trafią do PlayStation Plus? [Aktualizacja] Potwierdzone: będziemy mogli

A gdybyśmy tak sami mogli wybierać gry, które trafią do PlayStation Plus? [Aktualizacja] Potwierdzone: będziemy mogli
marcindmjqtx
31.07.2015 19:53, aktualizacja: 05.01.2016 14:58

Wygląda na to, że od września Sony da nam taki wybór.

[Aktualizacja] Sony faktycznie udostępni nam możliwość głosowania na grę, którą będziemy chcieli dostać w PS Plusie. Nie zawsze i nie co miesiąc, ale głosowania będą się pojawiać. Tytuł z największą liczbą głosów trafi do oferty PS Plus, pozostałe zaś będzie można kupić ze zniżką. Szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce.

[Oryginalna treść] Oficjalnego komunikatu prasowego w tej sprawie brak, ale gracze z Wielkiej Brytanii zauważyli na swoich PS4 ciekawą nowinkę.

To filmik zachęcający do wzięcia udziału w akcji "Vote to Play", która pozwala oddać głos na jedną z trzech gier. Gdy czas akcji minie, najpopularniejsza będzie jednym z tytułów, które dostaniemy w ramach abonamentu. Pozostałe dwie nie będą jego częścią, ale posiadacze PS+ i tak będą mogli nabyć je z korzystnymi zniżkami.

fot. neogaf

Wygląda na to, że o miejsce w wrześniowym zestawie walczą Zombie Vikings, Armello oraz Grow Home (przy okazji niechcący potwierdzone na PS4).

Smuci mnie, że nie wygrywa druga z gier. Osobiście głosowałbym właśnie na Armello. Ale nie mogę, bo nie widzę na swojej konsoli takiej możliwości. Zapytaliśmy o sprawę SCEP. Nie wyobrażam sobie, by akcja miała nie objąć całej Europy. Możliwe, że jeszcze dzisiaj wszystko się wyjaśni.

Co sądzicie o takim pomyśle?

[źródło: 1, 2]

Maciej Kowalik

327007060246685975
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)